#224Gies Cosijns‘Winterlandschap’, een monochrome litho. Getekend; Gies Cosijns. Nr. 39 uit een oplage van 60 exemplaren.
‘Winter landscape’, a monochrome lithograph. Signed; Gies Cosijns. Number 39 out of an edition of 60 copies.No longer availableOnline onlyDim. 42/50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153“Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.
#32Een gevarieerd lot bestaande uit een struisvogelei, een marmeren ei en een mineraal op voet.
A varied lot consisting of an ostrich egg, a marble egg, and a mineral on base.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#328Een oude zwart geschilderde houten koffer.
#261Een lot van drie cloisonné vaasjes.
#241Een bronzen beeldje van een naakte man, niet gesigneerd.
A bronze statue of a naked man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60