#608Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84714 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#619Médard TytgatPeriod: 1916 - 1997“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#797Een wassen madonna met kind onder stolp.
#795Matchbox Series 52; 53; 56; 59 & 64Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes. - B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxie brandweercommandowagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxy voiture de commando des sapeurs pompiers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#382Van Laken“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300