Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Galef & Son, New York

Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.

Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.
SKU: 0603180077.
Category: wapens.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301

    Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.

    Une baïonnette suédoise et étui en cuire.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.

    Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #550

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet twee gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een aquamarijn.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux diamants jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #82
    Etienne le Compte

    “Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.

    ”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.
    No longer available
    Dim. 70 x 54 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #445

    Een rond barmeubeltje met een tussenblad en bovenaan vier openklapbare compartimenten met een vergrendeling.

    Un meuble de bar rond à quatre compartiments et fermoir.
    No longer available
    Dim. Ø: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #722
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #426

    Een partituurstaander van zwartgelakt hout. Tijdperk Napoléon III.

    Un porte-partitions en bois laqué noir. Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #531

    Twee Oosterse donderbussen. Ingelegd.

    Deux tromblons orientaux. Incrustés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #146

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #103
    Jef Lambeaux

    Kleine erotische brons. Draagt een handtekening en “Paris”.

    Un petit bronze érotique. Porte le mention: Paris.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    Een Chinese waaier met handgeschilderd decor van personages met ivoren hoofdjes. In kader achter glas.

    Un éventail chinois avec un décor peint à la main de personnages avec des têtes en ivoire. Encadré et sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #658

    Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit brievenopeners, beeldjes, enz.

    Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #53

    Een Vlaamse madonna van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Une madone flamande en cire et textile sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. H.44 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #611

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.

    Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More