Similar lots by type
-
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#311
Een paar marmeren kanderlaars met brons vergulde ornamenten en voet. 5 kaarsenhouders en 1 centraal lichtpunt met bedrading.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche penguin. Gemerkt met label.
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
Other lots in this auction
-
#51
Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
-
#438Maurice JansegersPeriod: 1903-1989
“Gekneveld naakt”. Een Art Deco terracotta beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#141
Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
-
#57
Een set van twee kandelaars voor drie kaarsen, verzilverd metaal in twee delen. Het bovenste deel kan er af om een kandelaar voor één kaars over te houden.
-
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
-
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
-
#53
Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
-
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012
“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
-
#291
Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
-
#463
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
-
#37
Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
-
#308
Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijhorende kapjes.