#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
#90
#372
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
#91éditions Moulinsart
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
#120
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#108Disney
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#200
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.