Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 800‰ zilveren bestek, compleet voor twaalf personen.

Een 800‰ zilveren bestek, compleet voor twaalf personen. Gewicht zonder messen.

Une coutellerie en argent 800‰, complète pour douze personnes. Poids sans couteaux.
Dim. 937,60 g
SKU: 2903220173.
Category: Zilver.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 750 / 850
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #4

    Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.

    Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.

    Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #97

    Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm

    Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cm
    No longer available
    Dim. 1057,90 gram (zilver)
    Estimate: € 800 / 1000
  • #271

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.

    Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.

    Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.
    No longer available
    Dim. 278,12 gram
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.
    No longer available
    Dim. 2149 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #108

    Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.

    Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #126

    Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen lepels, vijf vorken, een kleine lepel en vork, een klein lepeltje met een engeltje en zes lepeltjes met apostelen.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf cuillères, cinq fourchettes, une petite cuillère et une fourchette, une petite cuillère avec un ange et six cuillères avec des apôtres.
    No longer available
    Dim. 1172,7 gram
    Estimate: € 700 / 800
  • #261

    Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.

    Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg

    Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kg
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 27 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #143
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.

    Sac à main en cuir brun. Avec certificat “Songe Trotteur Ravello”.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #297

    Een paar antieke verguld bronzen slangdraakvormige meubelornamenten. We voegen er een kandelaar aan toe.

    Une paire d'ornements de meubles anciens en bronze doré en forme de dragon serpent. Nous y ajoutons un chandelier.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Een kleine zakhorloge in dichtplooibaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.

    Une petite montre de poche dans un boîtier pliable, marqué 'Wyler'. Ci-joint une boussole avec miroir et loupes.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een 18 K wit en geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 20,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #352

    “Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.

    "Sens". Huile sur papier. Monogrammé, LD.
    No longer available
    Dim. 23 cm x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #25
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.

    "Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #387

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een bidkleed van wol.

    Un tapis de prière en laine.
    No longer available
    Dim. 172 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #149

    Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).

    Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).
    No longer available
    Dim. 6,5 x 4,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #643

    Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.

    Une paire d'obélisques en métal, décorés de lys français.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #181

    Een gepolychromeerd houten Madonna met kind. Met zilveren scepter en kroon. Onder stolp. Omstreeks 1800.

    Vierge à l'enfant en bois polychrome. Avec sceptre et couronne en argent. Sous cloche. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52

    “Portret van een oude dame”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    "Portrait d'une vieille dame". Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 cm x 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More