Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 kleine lepels, 15 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid.

Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.

Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.
Dim. 2725 g brut
SKU: 1112180207.
Category: Zilver.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #207
Estimate: € 1300 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 3965 g brut
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #227

    Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.

    Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #253

    Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Duitsland. Frankrijk.

    Un lot de couverts aux manches en argent comprenant des pelles à tarte, couverts de service, cuillères, trois pinces à sucre et six fourchettes à dessert. 21 pièces. Poinçons différents. Allemagne et France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts au motif Louis XVI, comprenant 24 cuillères à café et une dépareillée, 22 petites cuillères, 26 cuillères, 22 petites fourchettes et 21 grandes fourchettes. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 6600 g brut
    Estimate: € 2400 / 3000

Other lots in this auction

  • #370

    Een halssnoer van Tibetaans koraal.

    Un collier en corail du Tibet.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #571
    Hergé

    Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2de versie, zwarte titel. Blauw schutblad. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2e Version, Titre noir. Page de garde bleue. 4e plat B2. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #108

    “Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.

    ”L’accord”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #724
    Marius Kolvoort

    “Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.

    ”Geai”. Une aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #778

    Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.

    Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 25
  • #433

    Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #337
    Kaiser

    Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.

    Deux lévriers et une mère et son enfant.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #49
    Mennings

    “Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.

    ”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #581
    Hergé

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #118
    Hohner

    Een paar mondharmonicas in etui.

    Une paire de harmonicas dans un étui.
    No longer available
    Dim. L 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #421
    Boch

    Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt

    Un vase Art Déco, motif de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More