#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650