#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#394Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 40 / 60