#218Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#673Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#597Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
#509Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#262Albert Claeys“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80 -
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#212Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80