#57Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#39"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
"Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.No longer availableDim. 36 x 47cmEstimate: € 100 / 200 -
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#101Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#18Vier diverse versierde dozen. Eén ovale van metaal, één beschilderd met een kasteellandschap genre vernis martin, één met een gekleefd geometrisch motief en een kleintje voor postzegels met leder bekleed.
Four various decorated boxes. One oval metal, one painted with a castle landscape in the style of Vernis Martin, one with a glued geometric motif, and a small one for stamps lined with leather.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 35 / 50