Other lots in this auction
-
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#295Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
A set of 7 Art Deco style glasses with gilded rim and ball at the foot.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#547Compte D’Artois LimogesEen handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.
A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#50Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.
Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#85DelvauxEen vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.
A vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body handbag, multi-colored with DDDD in gold-plated detail at the front. Matching dust bag.No longer availableDim. 20 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#244Sidney Pike‘Schots landschap met runderen’, waterverf op papier, gesigneerd Sidney Pike.
'Scottish landscape with cattle', watercolor on paper, signed Sidney Pike.No longer availableDim. h 19 x b 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#39"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
"Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.No longer availableDim. 36 x 47cmEstimate: € 100 / 200 -
#3Een paar bolle cachepots van Duits aardewerk met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt Meissen. Lichte schade, ontbrekende bladen aan de bloemen.
A pair of bulbous cachepots made of German earthenware with hand-painted decoration. Marked Meissen on the bottom. Minor damage, missing petals on the flowers.No longer availableDim. h12,5. Ø 13 cmEstimate: € 45 / 60 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
A vintage armchair in weathered gray leather. Model "Mantis" by Gerard van den Berg.No longer availableDim. 100 x 100cmEstimate: € 300 / 500 -
#580Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 300 / 400 -
#209Frans Van Tongerloo“Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.
"Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#560Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
An 18-carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.36 ct in total, and a princess-cut diamond weighing approximately 0.25 ct, and three baguette-cut sapphires with a total weight of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 700 / 800

