#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
"Walking Panther." A bronze sculpture based on a work by Bugatti, on a marble base.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 425 / 450