#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#406BidjarEen handgeknoopte Indische loper. Provenance Indo Bidjar.
A hand-knotted Indian runner. Provenance Indo Bidjar.No longer availableDim. 380 x 95cmEstimate: € 60 / 100 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#79‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#216Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200 / 250 -
#345Een art nouveau coupe in faience.
An Art Nouveau coupe in faience.No longer availableDim. 18 x 33 cmEstimate: € 35 / 45