#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#35Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
A square solid oak coffee table.No longer availableDim. 40 x 100 x 100Estimate: € 25 / 50