Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 9 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met koraal en fantasiestenen.

Een 9 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met koraal en fantasiestenen.

Un collier en or jaune 9K avec un pendentif en or jaune 18K serti de corail et de pierres de fantaisie.
Dim. 13,45 g
SKU: 2004210240.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #320

    Vier verschillende paternosters.

    Quatre chapelets différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een vierhoekige porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre carré en porcelaine à décor de geisha multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #233
    Franklin Mint

    Een lot van zes schaalmodellen op schaal 1/24: - 1904 Mercedes Simplex - 1907 Rolls-Royce The Silver Ghost. - 1912 Packard Victoria. - 1911 Mercedes. - 1914 Rolls-Royce Ghost wood body. - 1915 Stutz Bearcat.

    Un lot de six modèles réduits à l'échelle 1/24: - 1904 Mercedes Simplex - 1907 Rolls-Royce The Silver Ghost. - 1912 Packard Victoria. - 1911 Mercedes. - 1914 Rolls-Royce Ghost wood corps. - 1915 Stutz Bearcat.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #195

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een topaas van +- 8 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une topaze de + - 8 ct.
    No longer available
    Dim. 10,26 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #208

    Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.

    Un lustre en cristal et cuivre avec des pendeloques de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #112

    “Dame met waaier”. Olieverf op doek. Recent werk naar het impressionisme.

    Dame à l'éventail . Huile sur toile. Travaux récents après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Alex Brion

    “Zeilschip op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Voilier sur l'Escaut au large d'Anvers . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 334 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 330 x 236 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #564
    Paul Bervoets
    Period: 1931 - 2002

    Stadszicht bij stormachtige hemel. Olieverf op plaat. Gesigneerd.

    Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575
    Sulac (Lucien Calus)

    Negen diverse tekeningen in inkt op papier met landschappen in Spanje, Duitsland en België, evenals een aquarel met een bloemenstilleven. Alle ingelijst.

    Neuf dessins différents à l'encre sur papier avec des paysages d'Espagne, d'Allemagne et de Belgique, ainsi qu'une aquarelle avec une nature morte florale. Le tout encadré.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #236

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More