#540
Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#481
Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
A Chinese ceremonial 'Jian' saber. Circa 1900.No longer availableDim. L 62 cmEstimate: € 220 / 260 -
#15Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#225
Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#453
Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#338
Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#398
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#349
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380