Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 9 karaats gouden ketting en hanger.
Een 9 karaats gouden ketting en hanger.

Een 9 karaats gouden ketting en hanger.

Une chaîne en or 9 ct et pendentif.
Dim. 6,95 g
SKU: 2708190010.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #21

    U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Overwegend gefrankeerd, scharnieren, diverse letsels. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (o.m. een vel van 6 stuks), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.

    US Postage 1893. 400 années, découverte de l’Amérique. La plupart affranchis, divers dégâts. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (entre-autres une feuille à six pièces), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #396

    Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.

    Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #853

    Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.

    Un lot de cinq assiettes de décoration, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bords dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #872

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met personages in het decor.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #422

    “Staand naakt .” Gravure. E.A. Draagt een handtekening buiten de plaat. Lobel Riche.

    “Nu debout”. Gravure. Epreuve d’artiste, porte une signature hors planche: Lobel Riche.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #206

    Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.

    Une armoire à une porte miroir en acajou style Louis Philippe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 250 x 112 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    Twee in filigraan bewerkte zilveren gondels. 800‰.

    Deux gondoles en fil d’argent. 800‰.
    No longer available
    Dim. 90,12 gr l:11 & 16 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #689
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926-2006

    “Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.

    ”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #58

    Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.

    Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.
    No longer available
    Dim. 65, 25 en 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #705

    Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.

    Un petit meuble radio en bois de placage à deux portes sous la tablette rabattable et une plus grande porte à côté.
    No longer available
    Dim. 92 x 81 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.

    Sept statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More