Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 160 -
#319E. Bellini“Hech sur la route des saintes” en “Vue de Venise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hech sur la route des Saintes” et “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 22 x 33 en 13 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#222“De bijbellezing.” Olieverf op doek, naar een werk van Rubens. XIXde eeuw.
”La lecture de la Bible”. Huile sur toile, d’après une oeuvre par Rubens. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#119Célestine Vermoelen“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#238Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#617Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Een oude didactische wereldkaart.
#690Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120