Similar lots by type
-
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#208
Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom. -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#588
Een grote vintage aardewerken vaas.
A large vintage earthenware vase. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh. -
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
A vintage polychrome ceramic sculpture of a parrot on a tree trunk. -
#374
Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands. -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#662
Een art-nouveau jardinière in geglazuurd aardewerk met olijfbladeren en olijven in het decor. Vermoedelijk Frans werk.
An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work. -
#262
Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.
A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century. -
#541
Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 large vintage design earthenware vases, from the mid '60s to '70s. Marked at the bottom. -
#198
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#477
Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg. -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay. -
#269
Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.
An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks. -
#157
“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
Other lots in this auction
-
#448
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background. -
#612Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
A faceted crystal posy holder with red in the mass. -
#437
“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.
"Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration. -
#591
Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut. -
#362
“Kalligrafielessen”. Een Japanse print op papier.
"Calligraphy lessons". A Japanese woodblock print on paper. -
#577
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
A pair of Chinese porcelain lidded pots with landscape scene. -
#346
Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat. -
#557Elektrosvit
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
A lot of 2 vintage mid-century design desk lamps with bakelite shade and metal adjustable arm. Marked "Typ 1013.01". 1 in glossy black and 1 in matte black, with a damaged piece on one base. -
#489
“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
"Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil on canvas (small injuries). -
#578Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom. -
#349Théo ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schets met hoeve”. Pastel op papier, gesigneerd Clesse Théo.
"Sketch with farm". Pastel on paper, signed by Clesse Théo. -
#354
“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly.