Similar lots by type
-
#44Jean Van Noten
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
"Museum of Belgian Congo", a poster, ca 1955 for the Africa Museum in Tervuren designed by Jean Van Noten. With edge damage. Added a small film poster of Black Emanuelle from 1975. -
#388
Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900. -
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
A lot of letters, documents, and book parts mainly from the 18th and 19th centuries. -
#315K. Chigwamba
Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944
“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#345
Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl. -
#4
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration. -
#273St Martin
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups. -
#51
Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep. -
#151Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s. -
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
"Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed. -
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.
Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA. -
#238
Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#23
“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
"Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW. -
#303E.S. Richie & Sons
“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer. -
#355
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
"Ghau." A gilded Tibetan portable altar. -
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp. -
#161Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965. -
#16
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant. -
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
A pair of presumably Ottoman steel stirrups. -
#251
Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
Other lots in this auction
-
#30
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total. -
#158
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut. -
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#267Wim FlandersPeriod: °1943
Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds. -
#218
Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear present. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#310
Een lot 18 kt geelgoud waaronder twee verschillende oorbellen, een kruisje en een ring met fantasiestenen.
A lot of 18 kt yellow gold including two different earrings, a cross, and a ring with fantasy stones. -
#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
A vintage View-Master 3-Dimension Model-E in original box with 13 themes, including Mighty Mouse, Bonanza, etc.Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams. -
#260
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1.20 ct. and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.