Other lots in this auction
-
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#118P.J. Mène
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120/200 -
#386Beloutch
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 132 x 114 cmEstimate: € 40/50 -
#499
Eikenhouten tweedelige hoekvitrine in Régencestijl met één paneeldeur onderaan en een beglaasde deur bovenaan. XIXde eeuw.
Encoignure en chêne de style Régence à une porte à panneau en bas et une porte vitrée en haut. XIXe siècle.No longer availableDim. 177 x 80 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal rose-rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#112A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#324Louis Leijs
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
"Voorzight eene Vitrin". Un dessin technique de 1911.No longer availableDim. 58 cm x 71 cmEstimate: € 25/30 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#583Goebel, West-Germany
“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#465Goebel, Germany
“Frühlingstanz”. Een groepje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 535.
« Frühlingstanz ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 535.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200