#14Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
An African earthenware mask with shell and bead decoration. Traditional art style. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
#183Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
#36Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 & 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#72Een lot van drie porseleinen wijwatervaatjes met religieuze afbeeldingen van engelen en heiligen. Hoogstwaarschijnlijk uit midden 20e eeuw.
A lot of three porcelain holy water fonts with religious images of angels and saints. Most likely from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. +- 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. 7* 18 x 6 & 9 x 12 cmEstimate: € 10 / 20