#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
#155
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#69
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#186Tabriz
#21
#44Robbedoes