Similar lots by type
-
#116
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#490
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250/350 -
#342
Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75/100 -
#510
“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350/450 -
#608
Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/160 -
#591
Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300/500 -
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un décor de pivoine bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 180/200 -
#577
Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100/150 -
#420
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280/300 -
#520
Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400/2600 -
#578
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/220 -
#279Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.
Lot de faïence belge émaillée avec des décors en relief multicolores. Marqué.No longer availableDim. h: 11 - 27 cmEstimate: € 100/150 -
#600
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#563
Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/280 -
#405
Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65/75 -
#650
Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#567
Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/420 -
#291Lord Nelson Pottery
Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240/280 -
#396
Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#686
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#214
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#685
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et patiné rouge.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#237
Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.
Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 1290/200 -
#227
Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450/550 -
#443Maryse RaynPeriod: °1958
Vier beelden. Keramiek. Gesigneerd. Diverse kleine letsels.
Quatre statues. Céramique. Signé. Divers dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#89Lode De Maeyer
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#417Val St. Lambert
Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/220 -
#372Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ferme en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60/100