Similar lots by type
-
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#568Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un décor de pivoine bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#530Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#577Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280 / 300 -
#563Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 280 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100 / 150 -
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#600Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350 / 450 -
#291Lord Nelson PotteryEen reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#342Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#650Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300 / 500 -
#116Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#405Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65 / 75 -
#279Mouzin Lecat & Cie., NimyEen lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.
Lot de faïence belge émaillée avec des décors en relief multicolores. Marqué.No longer availableDim. h: 11 - 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#573Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240 / 280
Other lots in this auction
-
#333Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#590Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160 -
#441Een Chinees aardewerken schaaltje naar de Tang-dynastie en een steelkopje met drie vissen naar de periode Xuande met dito merk.
Un plat en faïence chinoise d'après la dynastie Tang et une coupe à tige avec trois poissons après la période Xuande avec la marque correspondante.No longer availableDim. h: 9,5 en Ø 10 en h: 4 en Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.
Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.No longer availableDim. 45 x 50 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Nicolas GuerardPeriod: 1680 - 1738“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#392Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
Sérigraphie, Collection Stuyvesant. Jean Dewasne.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 65 / 75 -
#139Paul Schouten“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600 -
#383Een lot van zes boeken met betrekking tot niet-Europese kunst:- “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”
Un lot de six livres liés à l'art non européen: - “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#293Goebel, Germany“Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.
Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#401“Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.
Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120


