Other lots by Guérin
#665
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#262Kris De PillecynPeriod: °1949
“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100/150 -
#369Maurits Bilcke
“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
#675
Een lot kristallen glazen.
A lot of crystal glasses.No longer availableDim. H: 7-13 cmEstimate: € 80/100 -
#278
Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
#50
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#1Cortendorf, W-Germany
Een groepje met twee flamingo’s van polychroom porselein. Onderaan gemerkt en met label.
A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 35/45 -
#24
Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.
A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.No longer availableDim. + - 20 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#448
Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 80/100 -
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951
“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
#31
Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40/50