#88HergéLes Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. Tintin au Congo. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#281Castleton & CoEen zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
An 18 carat white gold ring set with a diamond with a combined weight of +- 1.88 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
“Portrait of lady in chair.” Dated '42. Signed.No longer availableDim. 99 x 80 cmEstimate: € 180 / 220