#233
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#552
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#170
#75Delvaux
Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#337
#243
Een bronzen tuinornament.
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#235
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#557
Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 100 -
#419
“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60 / 80