#35
Een milieu de table op verzilverde voet.
#440
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.60 ct and 10 small white and 2 large gray pearls.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 850/950 -
#240
#349
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#604
Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#126
#610
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#545
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#143
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500/2000 -
#195Christofle, Paris
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#547
Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 100/150