Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.
Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.
Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.

Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.

An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.
Dim. H. 42 cm
SKU: 0503240058.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #556

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #72

    “Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.

    "View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."
    No longer available
    Dim. 20,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.

    A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.

    An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.
    No longer available
    Dim. ketting 11,28 g camee 13,22 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #441

    Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.

    A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #307

    Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)

    Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #329

    Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.

    A view of a bridge in France or Italy, pencil drawing, unclearly signed outside the drawing and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #331

    Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.

    A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More