#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.No longer availableDim. l 8.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#59“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
A lot of 6 modern conference chairs with black lacquered metal frame and upholstered, plastic seat and armrests.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 300 / 400