#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#423Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
A column of black veined marble.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 200 / 300