#274Ph. S. Heiders
‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#18
#5Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40/50 -
#361
Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.
#409Ad van den Brink
“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#440Omega Genève Swiss Made
Een roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#629
Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#417
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
An African Pende mask, Democratic Republic of Congo.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60/80 -
#306
Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
#342
Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
#128
Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.
A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.No longer availableDim. h 44 x l 37 cmEstimate: € 180/240