Other lots by Boch Frères Keramis
#277Boch Frères KeramisEen aardewerken vaas met verguld bloemendecor in een donkerblauwe fries op lichtblauwe fond. Vorm 805. Decor 567.
Vase en faïence à décor floral doré dans une frise bleue foncée sur fond bleu clair. Forme 805. Décor 567.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#311Boch Frères KeramisEen klein bol aardewerken vaasje met meerkleurig Perzisch decor. Vorm 1001, decor 69. Initialen F.D. Gemerkt.
Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 50
#573Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.
#424Paul PavlosPeriod: 1930 - 2019“Stilleven met flessen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 4/500 buiten de plaat.
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#682Een reeks aardewerken keukenpotten.
#416Drie lage Chinese houten bankjes.
#566Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#388Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
#679Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#299“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 55 / 65