Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas.
Dim. H. 36 cm
SKU: 2701260473.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 120 / 200
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #387

    Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.

    A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #427

    Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.

    A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #82
    Boch Frères

    Een paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.

    A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif.
    Place a bid ›
    Dim. h
    Estimate: € 60 / 100
  • #411

    Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.

    A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42, Ø 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #35
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152

    Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.

    A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 12.5 x 12.5 cm (tegel)
    Estimate: € 300 / 400
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #322
    Elie Van Damme

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.

    A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407
    Chupicuaro
    Period: 500BC-300AD

    Een precolumbiaans beeldje van een staand figuur met een ceremoniële hoofdtooi. Met resten van polychrome beschildering. Chupicuaro, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.

    A pre-Columbian figurine of a standing figure with a ceremonial headdress. With remains of polychrome painting. Chupicuaro, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438
    Disquis
    Period: 300BC-400AD

    Een precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.

    A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #241

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Raymond Chevalier

    Een Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.

    A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Place a bid ›
    Dim. 65cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #481
    Paul Sersté

    ‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.

    'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.

    A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401
    Chupicuaro
    Period: 100BC-100AD

    Een precolumbiaans beeldje van een zittend figuur met armbanden. Colima, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.

    A pre-Columbian statuette of a seated figure with arm bands. Colima, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 4,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #431
    Disquis
    Period: 300BC-400AD

    Een precolumbiaans beeldje van een zittende figuur met kom. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.

    A pre-Columbian figurine of a seated figure with bowl. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Purchased in 1975 from Gall. Moderne.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 8 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #300

    Een grote koperen kruik met deksel.

    Place a bid ›
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80

  • #391
    ‘Hop’

    “Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.

    "Abstract wooden figures with metal. Sculpture."
    Place a bid ›
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263
    Cornette

    Place a bid ›
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Claude Satel

    “Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;

    "Frans coastal landscape". Oil paint on board. Signed;
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #236

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Frans Vantongerloo

    Place a bid ›
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een bronzen scheepsbel.

    A bronze ship's bell.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 20, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Massimo Italy

    Een vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.

    A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower.
    Place a bid ›
    Dim. 56/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.

    Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #92
    Victor Creten
    Period: 1878 - 1966

    “De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.

    "The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84

    ‘Stadszicht met brug’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Cityscape with Bridge’, oil on canvas. Illegibly signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #460

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Place a bid ›
    Dim. 6,97 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #574

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.

    "Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work.
    Place a bid ›
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.