#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
#122Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
#162Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
#268Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
Three 1:43 scale model cars: - DY-26 Studebaker Golden Hawk. -DY-28 1969 Triumph Stag. - DY-29 1953 Buick Skylark. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70