Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.

Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.

Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.
Dim. h: 50 cm
SKU: 1003200036.
Category: Aardewerk.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #312

    Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.

    Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #108

    Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #491

    Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #781

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #176

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #278
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #13

    Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.

    Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #391

    Een lot van drie antieke aardewerken po’s.

    Lot de trois pots de chambre anciens.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.

    Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #727

    Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.

    Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #737

    Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #66

    Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Gien

    Negen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.

    Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #409

    “Personages”. Potloodschets met atelierstempel P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.

    “Personnages”. Croquis en crayon avec cachet d’atelier P.J. Attribué à Paul Joostens.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #703
    Becker’s Sons Rotterdam

    Een apothekersweegschaal van notenhout. Ontbrekende gewichten.

    Balance de pharmacie en noyer. Sans poids.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #524

    “Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    “Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 37,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #530
    SABA

    Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.

    Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #747

    Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #190

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een briljant van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5,27 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #499

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508

    “Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.

    “Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #94

    Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.

    Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #263

    Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.

    Couvert de service trois pièces en argent. Poinçons belges. Nous ajoutons une pelle à tarte en argent.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58
    Capodimonte

    “Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More