#55Een armband 18 K. geelgoud met micromosaïek met bloementuil.
#659Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. (h: 38 & 43 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#448Twee bronzen Boeddhahoofden.
#600Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#345Een zakhorloge 14 K. geelgoud in werkende staat (manco ruitje en wijzer) en een andere van verguld metaal.
#266Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#584Staande jonge Tchokwe vrouw met een rieten mandje op de rug. DRC.
#609Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
#647Een oude bento van riet en bamboe. Lichte schade.
#33Viool met strijkstok. Met label Jacobus Stainer ex Absam. Slijtage.
Violon avec archet. Avec étiquette Jacobus Stainer ex Absam. Wear.No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 100 / 120