#237Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#263DresdenEen groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.No longer availableDim. 30 x 35 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.
#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#241“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#157Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
#301Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#233“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138P.J. Mène“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
"Girl on chair". A bronze cast figurine, signed on the back.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#345Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl.No longer availableDim. 14 x Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 50 / 80
#344V. Van Mierlo“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#7Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
A lot of boxes and trinkets made of glass and silvered metal.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#359“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#218Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
#129Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#52Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.
A lot of 7 classic localized movie posters.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90