Similar lots by type
-
#597Een paar art nouveau aardewerken vazen.
Une paire de vases en faïence Art Nouveau.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#318Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.
Lot de sept poteries de Nimy, composé de cruches, de vases et d'un porte-fleurs en forme de souche d'arbre. Tout marqué.No longer availableDim. h: 9 cm - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#347Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.
Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.No longer availableDim. H:18-31cmEstimate: € 35 / 45 -
#23Een phrenologische buste van aardewerk.
Un buste phrénologique de poterie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#391Amphora, CzechoslovakiaEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.
Vase Art Déco en faïence multicolore à décor floral en relief. Marqué et numéroté 15068.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#658Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.
Vase en faïence allemande multicolore.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#681Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#320Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25 / 50 -
#608Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.
Pot à couvercle en faïence de style Art Nouveau à décor multicolore de cigognes marabouts et orné de garnitures en bronze. Marqué en bas. Travail chinois, fin du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 75 / 80 -
#664Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#653Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.
Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#659Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120 / 200 -
#641Boch la LouvièreEen lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.
Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.No longer availableDim. h: 9 - 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#613Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#643Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence française rouge et doré. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45 / 50 -
#153Een driedelig Italiaans klokstel van vmeerkleurig aardewerk met plattelandscènes in het decor, verwerkt in verguld bronzen monturen en versierd met engeltjes, saterkoppen enz.
Garniture à la pendule italienne trois pièces en faïence polychrome à décor de scènes champêtres, sertie dans des cadres en bronze doré et décorée d'angelots, de têtes de satyres, etc.No longer availableDim. h: 73 & 82 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#463Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.
Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.No longer availableDim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#642Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.
Paire de vases cylindres en faïence à décors dorés sur fond vert. On y ajoute un petit vase décoré d'un couple de paysans.No longer availableDim. h: 20,5 & 14,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#178Royal DuxEen paar siervazen van zachte pasta, versierd met vrouwen, lauriertakken en strikken in hoogreliëf. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une paire de vases en pâte tendre décoratifs, décorés de femmes, de branches de laurier et d'arcs en haut relief. Marqués en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#682Een reeks aardewerken keukenpotten.
Une suite de pots de cuisine en faïence.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#258Villeroy & Boch, DresdenTwee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#311Boch Frères KeramisEen klein bol aardewerken vaasje met meerkleurig Perzisch decor. Vorm 1001, decor 69. Initialen F.D. Gemerkt.
Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 50 -
#649Maurits Bilcke“11 juli 1302, Hoogstraten”. Een Linoliumsnede. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« 11 juillet 1302, Hoogstraten ». Une linogravure. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 15 x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#225Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250 / 350 -
#460Een zilveren ring met bijpassende armband en ketting met hanger bezet met amber. 925‰.
Une bague en argent avec bracelet et collier assortis avec pendentif serti d'ambre. 925‰.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#61Een driedelige art deco theeset van zachte pasta en verzilverd metaal van WMF. Op dienblad met spiegel met hout en glas.
Un service à thé art déco trois pièces en pâte tendre et métal argenté par WMF. Sur plateau avec miroir en bois et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#453Replica kapiteel ornament in terracotta van de Santes Creus gotische kerk (circa XIVe eeuw) op glas met marmeren voet.
Réplique de l'ornement du chapiteau en terre cuite de l'église gothique de Santes Creus (vers XIVe siècle) sur verre avec socle en marbre.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
Un pied de lampe en faïence au décor peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#245Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#6Een gefineerd Engels tafeltje met ingelegde biesjes.
Une table anglaise en placage avec garniture incrustée.No longer availableDim. 75x60x39cmEstimate: € 80 / 100 -
#493Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
Deux cailles stylisées en bronze, pièces décoratives.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableDim. h: 27 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. en met een centrale beweegbare briljant van +- 0,26 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,58 ct et avec une taille mobile centrale en brillant de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850

