#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#424Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#763Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#389Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#226Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, décoration de têtes de lions et de cariatides.No longer availableDim. 210 x 155 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
#855Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.
Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 35 / 50