#632Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#29Célestine Vermoelen“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#835Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#769Een antieke gietijzeren boekenpers.
#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#157Een grijsgepatineerde gegoten zittende adelaar.Gesigneerd “Kloos”.
Un aigle gris à patine coulé. Signé: ‘Kloos’.No longer availableDim. 27 x 59 cmEstimate: € 100 / 150