Other lots in this auction
-
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337“Christus in de Hof van Olijven”. Een olieverfschilderijtje op koper.
”Le Christ et le Grâle”. Huile sur cuivre.No longer availableDim. 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#770Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#372S. Heuse“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#896Pieter Goos“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#555Twee armstoelen, waarbij één in Lodewijk XV- en de andere in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met respectievelijk groen en blauw fluweel.
Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.No longer availableDim. H. 96 & 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#800Een paar gedreven koperen fotolijsten.
Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220

