Similar lots by type
-
#244Paul Sersté
Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 30 cmEstimate: € 60/80 -
#90
Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyActive bid: 1336.00 €Estimate: € 35/45 -
#133
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 20/30 -
#85
Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.
A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#234Val Saint Lambert
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35 -
#235
Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 12 à 22 cmEstimate: € 40/50 -
#259
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30/40 -
#251Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#145
Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/40 -
#87
Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/35 -
#199
Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20/30 -
#185
Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 59cmEstimate: € 40/60 -
#246T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#178May Claerhout
Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 26 x 20cmEstimate: € 40/50 -
#83
Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø25cmEstimate: € 35/45 -
#81
Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø21,5cmEstimate: € 30/40 -
#89
Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyActive bid: 96.00 €Estimate: € 40/50 -
#78
Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø25cmEstimate: € 30/35 -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25/35 -
#162
Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 47 & 41cmEstimate: € 20/40 -
#186
Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.
Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 22cmEstimate: € 50/75 -
#127Faïencerie
Een lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 75/125 -
#50
Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#112Compagnie Générale Transatlantique
Een Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø5cmEstimate: € 60/80 -
#95
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#158
Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
A silver-plated metal candlestick with two light arms.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 23,5 cmEstimate: € 35/40 -
#27
Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 35/70 -
#30St. Ghislaine Belgique
Een polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#183
Een vierkant kunststoffen doosje in de vorm van een boek in trompe l’oeil met bovenop een muis.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35/50 -
#74
Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 17 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#192
Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
A large candlestick with stormglass on a chromium base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 49 x Ø 22 cmEstimate: € 25/40 -
#142
Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.
A brass charcoal iron with a wooden handle and wrought iron. 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H.24 cmEstimate: € 75/100 -
#166
Een kleurloze, geslepen glazen kegelvormige karaf, evenas een roze glazen glas versierd met een koudgeschilderde krokus. Omstreeks 1900.
A colorless, cut glass cone-shaped decanter, along with a pink glass glass adorned with a hand-painted crocus. Circa 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. H. 42,5 & 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#255
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25