Other lots in this auction
-
#723Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#811Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.
Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en of broche bezet met een camee en parels.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche serti de perles et camée.No longer availableDim. 18,07 g Ø 5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#54Van de Plaat“Vissersboten op het meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#175Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450 / 550 -
#88Een XVIIIe eeuws kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met een zilveren corpus.
Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#572Glenn Kallasingh“Gitana” Zeefdruk. Genummerd 3/40 en gesigneerd.
”Gitane”. Une sérigraphie. Numérotée 3/40 et signée.No longer availableDim. 55,5 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Een lot van zes personages en een cobra van gebeeldhouwd tropisch hout. Aziatisch werk.
Un lot de six personnages et un cobra en bois dur sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#467Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120 / 200

