Similar lots by type
-
#86
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#149
Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#152Ceramique de Bruxelles
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. H. 41 cmEstimate: € 150/180 -
#386
Twee reproducties naar Saverys. We voegen er een ingekleurde ets van Luigini aan toe. Genummerd 151/350.
Deux reproductions d’après Saverys. Nous ajoutons une eau-forte par Luigini numérotée 151/350.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100 -
#299
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#325C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#366
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#138
Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten- en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/100 -
#280R. Montgomery
“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#331V.D. Noltens
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#243L. Leemans
“Rozen”. Een lot van drie schilderijtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses”. Lot de trois tableaux. Huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#51Rodania
Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#385Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#40
Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.
Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 45,5 cm (met kap)Estimate: € 80/100 -
#32
Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H.28 cmEstimate: € 20/30 -
#332Albert Saverys
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#36
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#24
Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#44
Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100/120 -
#293
“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500/600 -
#154
Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.
Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#189
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.
Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 80/120 -
#114Teo
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#214
Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#174
Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#356
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#252Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 48 x 75 cmEstimate: € 120/180 -
#103
Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.
Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/40 -
#316G. Van Sintjan
“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#173
Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.
Bénitier en bronze d'après l'ère gothique et une lampe à huile.No longer availableOnline onlyDim. h.27 cmEstimate: € 30/40 -
#365Jef Codron
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#321Tony Van OsPeriod: 1886-1945
“Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 30 x 44 cmEstimate: € 400/500 -
#9
Een lot varia, bestaande uit een beeldje van biscuit, een zalfdoosje en een dekselpotje van meerkleurig porselein, een monochroom wit theepotje met komfoor, een klepkan van steengoed en één van porselein.
Lot varié dont une statuette en biscuit, une boîte à onguent et un pot couvert en porcelaine polychrome, une tisanière monochrome, une cruche couverte en grès et une en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Estimate: € 20/25 -
#89
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#374
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30