Similar lots by type
-
#138
Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.
Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Guerin
Een grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 140 -
#593
Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#187
Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.
Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.No longer availableDim. h: 64 & 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#453
Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#173
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis
Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#328
Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#895
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Burgessware
Een reeks van twaalf dessertbordjes en een gebakschotel van Engels aardewerk met meerkleurige decors. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de douze assiettes à gâteau et un plat à tarte en faïence anglaise , décor polychrome. Années ‘20. Marque sous la base.No longer availableDim. 15 x 15 & 25 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#577
Een grote en een kleine siervaas van Tunesisch aardewerk, versierd met meerkleurige vissendecors.
Un grand et un plus petit vase en faïence de Tunisie, décorations de poissons polychrome.No longer availableDim. h: 40 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#881
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#813Amphora
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#583
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#338Dubois
Vaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#719
Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Boch Germany
Een aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180 -
#613
Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#428
Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#843Guerin
Een aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor
Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318
Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.
Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#543
Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759
“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#729P. Alechinsky
“Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863
“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#801
Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63
Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#533
Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#821
Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.
Deux coucous en bois, dont un à balancier en forme de jeune homme qui se balance. Un poids est manquant.No longer availableDim. h: 17 & 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#591
Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon “snuffbottle” chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#772Karel Moers
“Masten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. ± 1975.
”Mats”. Huile sur panneau. Signé. +- 1975.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 80