Similar lots by type
-
#38
Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60/120 -
#868
Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#163
Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200/250 -
#888
Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#458Petrus Regout
Een asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#47
Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#742Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#797
Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#377
Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
Deux lampes différentes en faïence et cuivre.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#784
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, twee mandjes, een handkandelaar, een kommetje en een jardinière.
Un lot de faïence des Flandres, comprenant quatre vases, deux paniers, un candélabre de main, un bol et une jardinière.No longer availableDim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#31
Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#267
Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Une verseuse à bec française. +- 1770. Niderviller.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 140/160 -
#869Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#879
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#111
Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#263
Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/150 -
#318
Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#538
Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25/40 -
#448Gibson & Sons
Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 10 & 18 cmEstimate: € 25/45 -
#783
Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#862Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#708
Een paar Brussels porseleinen hoornvazen, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor in reliëf. Met stoffen bloemstukken onder stolpen.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décoration polychrome de fleurs dorées en relief. Avec pièces florales en tissu, sous cloche.No longer availableDim. h: 17 & 55 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#852
Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200/240 -
#864
Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#441
Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 50/80 -
#526
Een handgeknoopte wollen kelim.
Un Kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 152 x 110 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 214 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#880Märklin
Drie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#229
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#510
Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#255
Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500/1700 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450/550 -
#518
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems op zwarte fond.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de floraisons sur fond noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50/80