#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Rudi De VosPeriod: °1944“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#449Polydore Beaufaux‘Vue prise dans le village de Cervaza’, olie op doek, gesigneerd P. Beaufaux en gedateerd 1861.
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#295Een Italiaanse porseleinen luchter met drie armen. Met typisch bloemdecor.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120