#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#417Tich Van de BalckEen terra-cotta beeldje van een pater.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#103SamickEen jazz gitaar gemerkt Samick, model “Greg Bennett”. nr JZ-3/AN. Met draagzak.
#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#412“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#354D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#292Gustave Albert CatoirHoevezicht met kippen, olieverf op doek. Kleine schade aan het doek bovenaan en rechterkant. Gesigneerd.
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50