Other lots in this auction
-
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
A woven wicker storage trunk.No longer availableDim. 105 x 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Elli MalevoltiEen uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.
A sculpture of a bird of prey made from plastic. Marked Malevolti Italy.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 150 / 200 -
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Een lot kunstboeken uit de reeksen; “Les styles Français” en “Styles Regionaux”. Bijgoevoegd; “La maison du XVIII siecle en France”.
A lot of art books from the series; "Les styles Français" and "Styles Regionaux". Included is "La maison du XVIII siecle en France".No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.No longer availableDim. H: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
A set of 2 Tibetan 100 Srang banknotes, 1942-1959.No longer availableDim. h 14 x b 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479“Ruiter te paard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1915.
"Rider on horseback". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1915 at the bottom.No longer availableDim. 89 x 54cmEstimate: € 75 / 150



