#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#456Een sokkel in travertijn en metaal, zwevend gemonteerd.
A pedestal in travertine and metal, mounted in a floating manner.No longer availableDim. 40 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#89Rudi de VosPeriod: °1944“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#236La MeridianaEen glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80 / 100