#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#667Een set van 2 Art-Deco-stijl plaffonieres in glas en metaal.
A set of 2 Art Deco-style ceiling fixtures in glass and metal.No longer availableDim. h 43 Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.No longer availableDim. 76 x 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200