#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450 -
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80 -
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A silver milk jug, marked 900‰. 255 grams.No longer availableDim. 900‰ 255 gEstimate: € 150 / 200