#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
#358Een vintage Looza Fruit Juice lichtreclame.
A vintage Looza Fruit Juice light sign.No longer availableDim. 30 x 62 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#728Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
A West African fertility statue in the form of a pregnant woman.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50