#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#36Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
"Rider on horseback". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1915 at the bottom.No longer availableDim. 89 x 54cmEstimate: € 75 / 150