#533
Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
#650
#562
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
#476Goum
Een zijden bidkleed. Handgeknoopt.
#631
#592Robert Boudry
#87Delheid
Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
#675
Een lot kristallen glazen.
A lot of crystal glasses.No longer availableDim. H: 7-13 cmEstimate: € 80/100 -
#542
“Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#49Constant De Swerts
“Hoevezicht.” en “Dorpszicht.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view.” & “Village view.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 23 x 32 & 22 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#310
#610Must de Cartier
Een bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100/150