Other lots in this auction
-
#38Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#204Wirel3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline only -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#61Vijf boeken m.b.t. wapens.
Five books on weapons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#131VitesseZeven modelauto’s op schaal 1:43:- V053E: Renault Laguna Break medical car.- L192A: Fiat Cinquecento Sporting 1996 “Nero”. Limited edition 0815/2000.- AV068D: Renault Megane Scenic Metallic grey.- V98012: Toyota Picnic 1997 Dark blue- V98176: Renault Clio II 1998 “Boreal” Light metallic grey.- 040 B: Renault Laguna V6 TXE 1994.- 490 Chrysler Town & CountryIn originele doosjes.
Seven model cars on a scale of 1:43: - V053E: Renault Laguna Break medical car. - L192A: Fiat Cinquecento Sporting 1996 “Nero”. Limited edition 0815/2000. - AV068D: Renault Megane Scenic Metallic grey. - V98012: Toyota Picnic 1997 Dark blue - V98176: Renault Clio II 1998 “Boreal” Light metallic grey. - 040 B: Renault Laguna V6 TXE 1994. - 490 Chrysler Town & Country In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 100 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80

