Other lots in this auction
-
#436
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200 -
#404
“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#379
“De H. Justus” en “De Vlucht naar Egypte”. Twee XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Pieter Paul Rubens, waarbij één door Galle en één door Vanden Wijngaerde.
“Saint-Juste” et “La Fuite en Egypte”. Deux gravures du XVIIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens dont une par Galle et une par Vanden Wijngaerde.No longer availableDim. 45 x 32 & 46 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#96
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#205
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met amethist.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie d’améthyste.No longer availableDim. 16,40 gEstimate: € 500/600 -
#324Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014
“Personages op het strand”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Personnages sur la plage”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#191Louis Vuitton
Een lederen handtas met monogrammotief, model ‘Viva Cité’. Met datacode binnenin. In originele draagtas.
Sac à main en cuir au motif LV, modèle “Viva Cité”. Avec code date à l’intérieur et avec sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#109Etienne Fabry
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
Lot de six objets en cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#59Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#262Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 298/300 en 274/350.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 298/300 et 274/350.No longer availableDim. 38 x 49 & 48 x 39 cmEstimate: € 60/100