Other lots in this auction
-
#238
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300/350 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#183Val St. Lambert
Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.
Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 340/400 -
#775
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#198
Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.No longer availableDim. 14 x 54 cmEstimate: € 550/600 -
#675
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#258
Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#498
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Open mond. Bruine open paperweight-ogen. Originele kleding. Genummerd 470 en T3 (?).
Poupée ancienne allemande à la tête en porcelaine aux épaules. Bouches ouverte. Yeux bruns “paper-weight” ouverts. Vêtements d’origine. Numérotée 470 et T3 (?).No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 120/200 -
#10
Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 80/120 -
#209
“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800/1200 -
#279P. Tack
“Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.
“Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 60/100