#349Twee messingen cilindrische katholieke wierookbranders. Van de kleinste ontbreekt het deksel. XIXde eeuw.
#515NeutrowoundEen oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
#422Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.
Planche en bois polychrome représentant la couverture de “Le Lotus Bleu” de Tintin.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#812Een lot van vier koperen waterketels.
#339“Poes op schildersmateriaal”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Chat et matériel du peintre”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#777KontessaEen inoxen design koffiestelletje, bestaande uit twee kannetjes en een suikerpot. Gemerkt.
#482Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
#412“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120