Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Pimsart - Guérin

Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

Vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2004210021.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #54
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 25-1-95.

    Mère et enfant . Huile sur panneau. Signé et daté 25/01/95 au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een 14 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #53
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #683

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee geaccoleerde ovale schotels, twee kleine schoteltjes en twee sauskommen.

    Lot de métal argenté, composé de deux plats ovales colorés, de deux petites soucoupes et de deux bols à sauce.
    No longer available
    Dim. b: 21 - 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #141

    Een schouwpendule van verguld zamak en albast, versierd met een dame met vogeltje bij een siervaas. Op houten voetstuk.

    Cheminée en zamac doré et albâtre, décorée d'une dame à l'oiseau près d’un vase décoratif. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #312
    Ramon

    Een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van een oude man met fakkel en een leeuw. Gesigneerd.

    Un relief en cuivre sculpté représentant un vieil homme avec une torche et un lion. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele randschilfers onderaan.

    Un vase de cristal rouge doublé et taillé. Marqué en bas. Quelques éclats de bord en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg.

    Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kg.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #173
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une image de bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #696

    Een eikenhouten wandkapstok met uitgestoken paneeltjes. Omstreeks 1800.

    Un porte-manteau mural en chêne avec des panneaux découpés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #106

    Een eikenhouten meubeltje met acht kleine en een grote lade, een neerklapbaar deurtje en twee paneeldeurtjes onderaan.

    Un meuble en chêne avec huit petits et un grand tiroirs, une porte abattante et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 114 x 106 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Beschadiging aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Degat au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More