Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Pimsart - Guérin

Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

Vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2004210021.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    Drie verschillende zilveren sla bestekken in etui.

    Trois couverts à salade en argent différents au cas où.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een vierhoekige porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre carré en porcelaine à décor de geisha multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #302

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 93 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #217
    Guyaux, Bouffioulx

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een oud- Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore avec une décoration d'inspiration égyptienne ancienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174
    Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)

    “Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #18
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.

    Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #491

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #338
    Schoonhoven, Holland

    Een paar witgeglazuurde aardewerken boekensteunen. Ontwerp van Fransje Carbasius voor de Nederlandse Boekenclub. Jaren ‘30. Eén hoofdje gerestaureerd.

    Une paire de serre-livres en faïence émaillée blanche. Design de Fransje Carbasius pour le Dutch Book Club. Années 1930. Une tête restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Houten beeld van een geknielde Luba vrouw met een kind op haar arm. DRC.

    Statue en bois d'une femme Luba agenouillée avec un enfant sur le bras. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More