Other lots by Boch Frères Keramis
#311Boch Frères Keramis
Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45/50 -
#293Boch Frères Keramis
Vase cylindre en faïence à décor polychrome et doré sur fond bordeaux. Forme 415. Décor 230. Petits dégâts au fond.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45
#30
#353
#239
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#390
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
#629
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#86
Een grijsgepatineerde roterende magazinestandaard.
#50Montreux
Een 18 K geelgouden broche met dames zakhorloge bezet met email. Achteraan ligt beschadigd.
Une broche en or jaune 18 kt avec une montre de poche pour femme sertie d'émail. Petit dégât à l'arrière.No longer availableDim. bruto: 21,40 gEstimate: € 500/600 -
#377
#37
“Veritable irrigateur systeme docteur Eguisier”. In houten kistje
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#411
Een decoratieve bol glazen karaf. Vermoedelijk Italiaans werk.
#576Yalame
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 85 x 370 cmEstimate: € 80/100