#579Jean Govaerts
#322Willy Vandersteen
Un lot de BD, composé de 32 albums de Suske en Wiske, 5 albums de Biggles, 3 albums de Jerom, 5 albums de Jerom, 1 album de Bessy et 1 album de Robert et Bertrand. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#291
Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
#188
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
#557
Un lot de trois vues italiennes, aquarelle et encre sur papier.No longer availableDim. 17 x 13; 15 x 15 & 14 x 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#333
Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
#20
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#567
#310
Een 9 K geelgouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 9K sertie d'un camée.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 60 / 100