Other lots by Boch
#73Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#131“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#317Een lot van vier oude camera’s en een verrekijker.
#418Nico BurssensPeriod: °1961Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Rik Brouwers“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350 / 550 -
#141Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas uit de lijn “Deux de Delvaux”. Met certificaat.
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571AkkordEen vintage radio met slangenimitatie.
#546HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#625Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70