Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken wandfontein in twee delen, versierd met hangeschilderd bloemendecor. Gesigneerd. Kleine schilfer aan de zijkant.
Maurice Herbeau, Lille

Een aardewerken wandfontein in twee delen, versierd met handgeschilderd bloemendecor. Gesigneerd. Kleine schilfer aan de zijkant.

Une fontaine murale en faïence en deux parties, ornée d'un décor floral peint à la main. Signée. Petit éclat sur le côté.
Dim. h: 46 cm
SKU: 2510220093.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een driedelig Italiaans klokstel van vmeerkleurig aardewerk met plattelandscènes in het decor, verwerkt in verguld bronzen monturen en versierd met engeltjes, saterkoppen enz.

    Garniture à la pendule italienne trois pièces en faïence polychrome à décor de scènes champêtres, sertie dans des cadres en bronze doré et décorée d'angelots, de têtes de satyres, etc.
    No longer available
    Dim. h: 73 & 82 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391
    Amphora, Czechoslovakia

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.

    Vase Art Déco en faïence multicolore à décor floral en relief. Marqué et numéroté 15068.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #463

    Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.

    Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #677

    Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.

    Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #348

    Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.

    Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #664

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #183

    Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #23

    Een phrenologische buste van aardewerk.

    Un buste phrénologique de poterie.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #608

    Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.

    Pot à couvercle en faïence de style Art Nouveau à décor multicolore de cigognes marabouts et orné de garnitures en bronze. Marqué en bas. Travail chinois, fin du 20ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 75 / 80
  • #597

    Een paar art nouveau aardewerken vazen.

    Une paire de vases en faïence Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #613

    Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #682

    Een reeks aardewerken keukenpotten.

    Une suite de pots de cuisine en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #643

    Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence française rouge et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #320

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #653

    Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.

    Un tigre couché en faïence verte à motifs dorés.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.

    Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. H:18-31cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #178
    Royal Dux

    Een paar siervazen van zachte pasta, versierd met vrouwen, lauriertakken en strikken in hoogreliëf. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une paire de vases en pâte tendre décoratifs, décorés de femmes, de branches de laurier et d'arcs en haut relief. Marqués en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #641
    Boch la Louvière

    Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.

    Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #318

    Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.

    Lot de sept poteries de Nimy, composé de cruches, de vases et d'un porte-fleurs en forme de souche d'arbre. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm - 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #562

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #658

    Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.

    Vase en faïence allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #642

    Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.

    Paire de vases cylindres en faïence à décors dorés sur fond vert. On y ajoute un petit vase décoré d'un couple de paysans.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 & 14,5 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #134
    A. M***

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #327

    Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.

    Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #661

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.

    Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #98

    Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.

    Deux mortiers en bronze dont un avec pilon.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 16 cm Ø 16 - 19 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #45

    Een lot kleine geciseleerde zilveren voorwerpen: een theeglashouder, twee servetringen, een fotolijstje, een schoentrekker, een luciferhouder (schade), vier geajoureerde lepeltjes. Iran, medio XXste eeuw.

    Lot de petits objets en argent martelé: un porte-verre à thé, deux ronds de serviette, un cadre photo, un tire-chaussures, un porte-allumette (dégâts), quatre cuillères ancrées. Iran, milieu du XXe siècle .
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #44

    “Bruggetje over een stroom”. Oliever op paneel. Niet gesigneerd.

    "Pont sur un ruisseau". Huile sur panneau. Pas signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #688

    Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.

    Lampe de table en albâtre à décor floral. Sur une colonne correspondante.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #696

    Een lot koper en messing, bestaande uit een vijzel met stamper, drie paar kandelaars en twee enkele kandelaars.

    Lot en cuivre et laiton, composé d'un mortier avec pilon, de trois paires de bougeoirs et de deux bougeoirs simples.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #263

    Een arduinen schouwpendule met gegraveerde versieringen. In drie delen. Zonder slinger of sleutel. XIXe eeuw.

    Une pendule en pierre bleue avec des décorations gravées. En trois parties. Sans pendule ni clé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H:36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369

    “Schimmen”. Olieverf op board. Toeschrijving achteraan.

    "Ombres". Huile sur carton. Attribution au dos.
    No longer available
    Dim. 30x45cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een koperen melkstoop.

    Un bidon à lait en cuivre.
    No longer available
    Dim. H:51cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Henry Schouten
    Period: 1864 - 1927

    “Koe, stier en kalfje in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met beschadiging boven de handtekening.

    « Vache, taureau et veau dans le pré ». Huile sur toile. Signé. Avec dégât au-dessus de la signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More