Similar lots by type
-
#161F. Hofinger, Bruxelles
Een oude klarinet.
Clarinette ancienne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#211Noblet, Paris en A.
Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#236Pleyel Wolffs & Cie.
Een buffetpiano. Vooraan versierd met twee voluten. Gemerkt.
Piano buffet, le front décoré de volutes. Marqué.No longer availableDim. B 136 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#562
Indische gouache.
Gouache indienne.No longer availableDim. 29 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#8
Lot varia met vier diverse pillendoosjes, twee roompotjes van Royal Worcester porselein, vijf diertjes van Herent porselein, een vaasje van Wedgwood biscuit, 5 diverse kleine schoteltjes, een asbakje en 6 souvenirlepeltjes van zilver en van verzilverd metaal. Alles gemerkt.
Lot varié comprenant quatre boîtes à pilules diverses, deux crémiers en porcelaine de Royal Worcester, cinq animaux en porcelaine de Herent, un petit vase de Wedgwoord, 5 petits plats divers, un petit cendrier et six cuillères souvenirs en argent et en métal argenté. Marque sur toutes les pièces.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#357
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#359
Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#262Wim Van RompuyPeriod: °1942
“Kermis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Kermesse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/160 -
#111
Bronzen tennisspeler. Op marmeren sokkel.
Joueur de tennis en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#795
Twee bijzetmeubeltjes van eikenhout en een naaitafeltje.
Deux meubles d’appoint en chêne et une table à ouvrage.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#508Lesney “Matchbox”
Vijf schaalmodellen van eind de jaren ‘60. In zeer goede staat en in originele doosjes:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#648
Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.
Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#710
Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.
Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.No longer availableEstimate: € 25/40