Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een accordeon in draagtas.
Monika

Een accordeon in draagtas.

Accordéon dans son étui.
SKU: 2909150348.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211
    Noblet, Paris en A.

    Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.

    Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    F. Hofinger, Bruxelles

    Een oude klarinet.

    Clarinette ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #236
    Pleyel Wolffs & Cie.

    Een buffetpiano. Vooraan versierd met twee voluten. Gemerkt.

    Piano buffet, le front décoré de volutes. Marqué.
    No longer available
    Dim. B 136 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #328

    Serie porseleinen vogeltjes. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China en een aantal gesigneerd J.T. Jones. Met bijpassende eendeursvitrine.

    Lot d’oiseaux en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China, certains signés J.T.Jones. Avec une petite vitrine assortie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #472
    Félix Labisse

    “Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.

    “Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Twee verschillende kandelaars in barokke stijl van goudgepatineerd brons

    Deux candélabres de style baroque en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545
    Omega Seamaster

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen armband.

    Montre automatique homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #701
    Budgie Toys

    “Commer low loader”. Een miniatuurvoertuig.

    “Commer low loader”. Voiture miniature.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #537

    Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.

    Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #173

    Wijwatervat van gedreven zamak, gemonteerd op een houten rug. Lodewijk XV-stijl met centraal een Heilig Hartbeeld.

    Bénitier en régule repoussé monté sur une plaquette en bois. Style Louis XV avec un Sacré Coeur vers le centre.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201
    Georges Minne

    “Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.

    “Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #34

    “A Good’un to follow”. Heliogravure. Arthur Tooth & Sons naar Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.

    “A good’un to follow”. Héliogravure. Arthur Tooth & Sons d’après Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #482

    Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.

    Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #376

    Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.

    Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More