Similar lots by type
-
#236Pleyel Wolffs & Cie.
Een buffetpiano. Vooraan versierd met twee voluten. Gemerkt.
Piano buffet, le front décoré de volutes. Marqué.No longer availableDim. B 136 cmEstimate: € 100/180 -
#161F. Hofinger, Bruxelles
Een oude klarinet.
Clarinette ancienne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#211Noblet, Paris en A.
Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#19A.M.
“Portret van een vrouw met zijden muts”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1856.
“Portrait d’une femme au bonnet de soie”. Crayon sur papier. Monogrammé et daté 1856.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#95
Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljantjes.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de petits brillants.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 150/200 -
#531
Zittende monnik van messing. Thais werk.
Moine assis en laiton. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/50 -
#137Villeroy & Boch Luxembourg
“Zittende naakt”. Beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Nu assis”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 30/50 -
#567
Twee vaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Begin XXe eeuw. Herstelling aan één van de randen.
Deux petits vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc. Début du XXe siècle. Une réparation à l’un des bords.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#701Budgie Toys
“Commer low loader”. Een miniatuurvoertuig.
“Commer low loader”. Voiture miniature.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#84Albert Saverys
“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80/120 -
#427Willy Vandersteen
Jerom. “Het geheim van Brokkelsteen” (1962) en “De Bronzen Kabouter” (1964). Ed. Standaard Boekhandel, goede staat.
Jerom.“Het geheim van Brokkelsteen” (1962) et “De Bronzen Kabouter” (1964). Ed. Standaard Boekhandel, bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150