Other lots in this auction
-
#759
Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.
Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/260 -
#591Hergé
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/750 -
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
”La Toulonnaise 1823”. Une maquette.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 23,15 gEstimate: € 500/600 -
#176
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360/400 -
#431
Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco avec un cygne en bronze sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 13 cm; l: 21 cmEstimate: € 42/50 -
#55Arsa, Rosskopf en Certina
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
Un lot de trois montres de poche différents. Certina dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 400/500 -
#104Victor Marie Picot
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.No longer availableDim. 56 x 46Estimate: € 100/120 -
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850/1000 -
#649
Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
Un service a verres en cristal taillé pour 10 personnes. 50 pièces.No longer availableEstimate: € 200/240