#397Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#714Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85 / 90 -
#252Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#744“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
#541“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#667Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Coiffeuse en placage de noyer ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 177 x 122 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Mandarina DuckEen bruine en zwarte reistas van textiel.
#609Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 200 / 250