Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.

Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.

Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2210190651.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #88

    “De Brief, zittend personage in XVIIIde eeuwse klederdracht”. Brons.

    ”La Lettre, personnage assis, vêtements du XVIIIème siècle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #784
    Jan Burssens

    “Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.

    ”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.

    Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249

    Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.

    Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #795
    Made in England

    Twee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.

    Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #746

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 442 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #755

    Een houten en lederen kat met negen staarten. Met zes staarten...

    Martinet en bois et en cuir.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #504

    “Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.

    ”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Pazuki London

    Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.

    Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.
    No longer available
    Dim. 150 x 26 en 140 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 en 180 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Radu Deca

    “Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.

    “Pregatire”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #391

    Een lot gevarieerd lot glaswerk met verzilverd metalen deksels en monturen.

    Un lot de verre varié, couvercles en métal argenté et montures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More