#777Boch KeraluxFruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250 / 350 -
#525Zero HalliburtonEen zwarte aktetas van aluminium.
#799Joël KassPeriod: °1937“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#178Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997Een triptiek in brons. Gesigneerd en genummerd 55/197.
Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 55/197.No longer availableDim. 23 x 13 cmEstimate: € 220 / 250 -
#353Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#788Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#22“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 350