Similar lots by type
-
#257Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote lepels, 18 grote vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 kleine vorken, 12 vismessen, 8 dessertlepeltjes, 12 koffielepeltjes, 12 taartvorkjes, 12 dessertvorkjes, 12 ijslepeltjes en 9 serveerbestekken, waaronder pollepel, taartschep, enz.
Un ensemble de couverts en métal argenté élaboré, composé de 18 grandes cuillères, 18 grandes fourchettes, 12 grands couteaux, 12 petits couteaux, 12 petites fourchettes, 12 couteaux à poisson, 8 cuillères à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteau, 12 fourchettes à dessert , 12 cuillères à glace et 9 couverts de service, y compris louche, pelle à gâteau, etc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#387Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Geovani, Swiss MadeQuartz horloge van roestvrij staal, bezet met 96 diamantjes, samen 0,64 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en acier inoxydable, sertie de 96 diamants, totalisant 0,64 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#37Een verzilverd metalen milieu-de-table. Tijdperk art nouveau.
Un milieu-de-table en métal argenté. Époque Art nouveau.No longer availableDim. 15 x 35 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken en serveerbestekken, en enkele kommen en schotels. Alles gemerkt.
Lot en métal argenté, composé de couverts partiels et de couverts de service, et de quelques bols et soucoupes. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#457Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableDim. H: 13-27cmEstimate: € 120 / 200 -
#237Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#570Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#399“Fluitspelende clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Morgan’.
"Clown jouant de la flûte". Huile sur toile. Signée " Morgan ".No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#328“De dienende kunst in het oeuvre van Joris Minne”. Een map met gesigneerde en genummerde zeefdrukken. 169/250 exemplaren. Uitgave Mercatorfonds.
« L'art de servir dans l'œuvre de Joris Minne ». Un dossier avec sérigraphies signées et numérotées. 169/250 exemplaires. Publication Fonds Mercator.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#459“Abstract stilleven met flessen en schenkkan.” Gemengde techniek. Draagt monogram.
"Nature morte abstraite avec bouteilles et pichet." Technique mixte. Monogramme.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 100 / 140 -
#136Een tweeledig eikenhouten meubel in Naamse stijl met twee keer twee gemoulureerde paneeldeuren.
Un meuble en deux parties en chêne de style namurois avec deux portes à panneaux moulurés.No longer availableDim. 223 x 127 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#448Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Een Aziatisch houten beeld.
Une statue asiatique en bois.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,64 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#73“Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.
"Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471Een Indisch wapen in schede en met houder, versierd met parelmoer. Karnataka.
Une arme indienne en fourreau et avec étui, décorée de nacre. Karnataka.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300

